آزمایشگاه

صفحه اصلی > پاراکلینیک > آز مایشگاه

آزمایشگاه

همواره آزمایش­ ها برای تشخیص و تعیین میزان پیشرفت مراحل درمان به کمک دامپزشکان آمده است.انجام آزمایش به تشخیص بهتر و شناخت کامل ­تر نسبت به بیماری حیوان کمک می­کند و هرچه از دستگاه ­های پیشرفته ­تر و کامل تری استفاده شود به نتیجه بهتری هم دست پیدا می­شود.

در دامپزشکی دکتر تقی زاده تمامی آزمایش­ ها بطور تمام اتوماتیک بوسیله بهترین و پیشرفته­ ترین دستگاه ­ها در سطح کشور انجام می­ پزیرد و حتی در مواقع لازم برای دستیابی به نتایج کامل ­تر از آزمایش­ های دستی نیز کمک گرفته می­شود تا بتوان به نتیجه بدست آمده اعتماد کرد.

در دامپزشکی دکتر تقی زاده آزمایش ها به بخش های زیر تقسیم می شوند:

آزمایشگاه هماتولوژی: برای بررسی فاکتور های مختلف خونی جهت شمارش سلول های خونی، تشخیص انواع کم خونی ها و بیماری های عفونی.

آزمایشگاه بیوشیمی: جهت بررسی فاکتور های سرمی با هدف تشخیص چگونگی فعالیت ارگان های بدن مانند کبد و کلیه و سنجش فاکتور هایی چون گلوکز، تری گلیسیرید، اسید اوریک و ……

آزمایشگاه پاتولوژی: برای بررسی نمونه های گرفته شده از حیوان جهت تشخیص آسیب های ایجاد شده به دنبال ابتلا به بیماری های مختلف.

آزمایشگاه سرولوژی و هورمون: جهت بررسی وضعیت ایمنی و مصونیت حیوان نسبت به بیماری های خاص از جمله هاری و تعیین میزان هورمون های مهم در بدن.

آزمایشگاه میکروبیولوژی: شامل بخش های قارچ شناسی، باکتری شناسی و انگل شناسی است. جهت تشخیص بیماری های قارچی و انواع مختلف بیماری های میکروبی.

خیالی آسوده با دامپزشکی دکتر تقی زاده

ما در کلینیک دامپزشکی تقی زاده با دارا بودن سالن های مجهز و تیم متخصص، سلامتی پت دلبندتان را فراهم می کنیم. تیم متخصص ما تشکیل شده از بهترین دامپزشکان حال حاضر ایران می باشند . شما می توانید با مراجعه به ما با خیالی آسوده از خدمات ما برای حیوانات خود استفاده کرده و بدون کوچک ترین نگرانی سلامت حیوان خود را تضمین کنید. برای درمان شکستگی، آسیب‌ و بریدگی، مشکلات داخلی پت دلبندتان می توانید به کلینیک دامپزشکی تقی زاده مراجعه کنید.